wystawa
wystawa stała
wykład
dinozaury
historia
Ekomuzeum
nauka
wyjazd
huta
konkurs
skamieliny
Wielki piec
muzeum
hutnictwo
sklepik
kopernik
żelazo
klub
fsc
dzień kobiet
wiosna
obiekt
styczeń
but
obuwie
stalówka
książka
Paulina Rogala
seminarium
nauczyciele
spotkanie
pomnik
niepodległość
zdarzenie
sowa
oferta
nabór
ferie
zima
nowości
traugutt
walentynki
zabytki
droga
kolej
42 Festiwal Piosenki Dziecięcej
6 czerwca 2025r. w Parku Kultury odbył się 42 Festiwal Piosenki Dziecięcej. Wydarzenie oficjalnie otworzyli dyrektor Parku Kultury Agnieszka Lasek-Piwarska oraz wiceprezydent Starachowic Marcin Gołębiowski. W rolę prowadzącego wcielił się jak w roku poprzednim Wojciech Kogut. Na scenie zaprezentowało się 17 młodych artystów ze starachowickich przedszkoli, którzy zaprezentowali autorskie wersje znanych piosenek. Towarzyszył im zespół „Chłopcy z Parku” oraz chór „Małe Portamento” prowadzony przez panią Bożenę Magdalenę Mrózek. Muzyka na żywo, specjalnie przygotowane na tą okazje stroje oraz choreografia stworzyły wspaniałe widowisko. Wszystkie występy oceniała Rada Artystyczna. Dla każdego uczestnika Festiwalu czekały upominki zaś za najlepsze występy przyznano nagrody specjalne. Nagrodę Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach otrzymała Klaudia Grejner z Przedszkola Miejskiego nr 15 w Starachowicach, która zaśpiewała piosenkę pt. „Kolorowy deszcz”. Serdecznie gratulujemy Klaudii oraz wszystkim wykonawcom !!!
Galeria:




















