wystawa
wystawa stała
wykład
dinozaury
historia
Ekomuzeum
nauka
wyjazd
huta
konkurs
skamieliny
Wielki piec
muzeum
hutnictwo
sklepik
kopernik
żelazo
klub
fsc
dzień kobiet
wiosna
obiekt
styczeń
but
obuwie
stalówka
książka
Paulina Rogala
seminarium
nauczyciele
spotkanie
pomnik
niepodległość
zdarzenie
sowa
oferta
nabór
ferie
zima
nowości
traugutt
walentynki
zabytki
droga
kolej
Dziedzictwo powojennej architektury Starachowic
10 marca 2025 r. w sali wykładowej Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbył się wykład pt. „Dziedzictwo powojennej architektury Starachowic”. Wygłosił go dyrektor Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, Paweł Kołodziejski.
Uzupełnieniem wykładu był spacer architektoniczny, który odbył się w sobotę 15 marca 2025 r.











