wystawa
wystawa stała
wykład
dinozaury
historia
Ekomuzeum
nauka
wyjazd
huta
konkurs
skamieliny
Wielki piec
muzeum
hutnictwo
sklepik
kopernik
żelazo
klub
fsc
dzień kobiet
wiosna
obiekt
styczeń
but
obuwie
stalówka
książka
Paulina Rogala
seminarium
nauczyciele
spotkanie
pomnik
niepodległość
zdarzenie
sowa
oferta
nabór
ferie
zima
nowości
traugutt
walentynki
zabytki
droga
kolej
Stalówka: muzealne spotkanie z książką Moniki Telki
W dniu 18 czerwca w Muzeum Przyrody i Techniki odbyło się kolejne spotkanie z książką z cyklu „Stalówka”. Tym razem gościliśmy starachowiczankę Monikę Telkę, która przedstawiła swój tomik poezji pod tytułem „Ekspozycje”. Spotkanie było wyjątkową okazją do wysłuchania wierszy w autorskiej interpretacji.
Gościem „Stalówki” był również uznany i wielokrotnie nagradzany bard Piotr Kędziora, który uświetnił wieczór muzyką. W repertuarze pojawiły się również wiersze w wersji śpiewanej.
Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia:




















